Skip to content Skip to footer

Müşteri Memnuniyeti

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Satın aldığınız her ürünün arkasında Pofuduk Dijital Memnuniyet Garantisi vardır. Bu garanti kuruluşumuzdan bugüne kadar işimizin temel taşıdır. Amacımız, bütün müşterilerimizin Pofuduk Dijital ürünlerinden tam anlamıyla memnun kalmalarıdır.

Pofuduk Dijital, kurulduğu günden bu yana koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmakta ve müşterilerimizin memnun kalmadığı tüm ürünlerde memnuniyetleri ön planda tutularak çalışılmaktadır. Herhangi bir nedenle memnun kalmadığınız (kişileştirilmemiş) ürünümüzü iade etmek için, Pofuduk Dijital Müşteri Hizmetlerine başvurmanız gerekmektedir.

Ürünlerimizden memnun kalmadığınız takdirde Müşteri Hizmetlerimize şikâyetlerinizi bildirmeniz takdirinde müşteri memnuniyet ekibimiz sizi memnun edebilmek için her türlü çabayı gösterecektir.

Lütfen ürünlerimizi satın almadan önce ürün demolarını detaylı inceleyiniz ve uzmanlarımızla projelerinizi detaylı paylaşınız. Özelleştirilmiş ürünler kişiye özel ürünlerdir ve bu ürünlerin geriye alınamayacak ürünler olduğunu bilmemiz gerekmektedir.

Ürünlerimizle ilgili duyduğunuz rahatsızlığı lütfen bize bildiriniz;
Memnun Müşteri Hattı: —– – info@pofudukdijital.com

Ürünlerimizin ve Pofuduk Dijital’in gelişimi için görüşlerinizi bizimle paylaşınız;
Görüş bildir